Şan ( Ses Eğitimi)

Her yaş grubundan, kendini geliştirmek ve hali hazırda var olan şarkı söyleme becerisini daha profesyonel bir düzeye taşımaya istekli tüm müzik sevenler için denizli’de Şan ( Ses Eğitimi ) kursu!
Özel Rönesans Müzik Akademisi’nde yeni başlayanlara sıfırdan Şan ( Ses Eğitimi ) ve solfej dersi’nin yanı sıra, daha önceden Şan kursuna katılmış olanlara da seviye tespitinden sonra klasik batı müziği eserlerinden, film müziklerinden caz’a kadar çeşitli popüler müzik türlerindeki eserlere de Şan dersinde yer verilmektedir.

Bu sayede öğrenciye müzikal anlamda geniş bir bakış açısı kazandırmaya çalışmaktayız.

Şan eğitimlerimiz bireysel yada özel isteğe göre 2 kişilik gruplarda özel ders olarak yapılmaktadır. Derslerimiz alanında uzman eğitmenler ile uygulanmaktadır. Şan eğitimine başlama dönemi 12 yaş olup (profesyonel eğitim için 18 yaş) çocuklara ve yetişkinlere kişiye özel eğitim programları sunulmaktadır. Temel eğitim süreci kişiye bağlı olmakla beraber en az 6 ay sürmektedir. Ayrıca 4 dönem kapsamlı eğitim programımızı tamamlayan öğrencilerimiz kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar (Bkz:MEB Sertifika Programları).

Yıl içerisinde yapılan sınıf ve grup konserlerimizle öğrencilerimiz; dönem içerisinde yaptıkları bireysel, oda müziği ve orkestra çalışmalarını sunma imkânı bulmaktadırlar.

Kursiyerlerimiz ders haricinde sınıflarımızda ücretsiz etüt yapma imkânına da sahiptirler.

Genel Ders İçeriği:
-Diyaframa dayalı nefes çalışmaları
-Ses rengini ve oktavlarını tespit edip kullanım aralığını (tiz-pesarası) geliştirici egzersizler
-İleri nota okuma teknikleri
-Farklı vokal stillerinde çalışmalar
-İstenilen müzik türlerinde (Klasik, Caz, Pop, Rock, Türk Müziği vb.) repertuvar oluşturma.

Başvuran herkese görüşme için randevu veriyor ve size zaman ayırmaktan hiç tereddüt etmiyoruz. Üstelik bu görüşme için hiçbir ücret talep etmiyoruz.
%100 başarı elde edeceğiniz, evrensel kitaplarla desteklenen bir öğretim alabileceğiniz ve uluslararası tüm platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiz bir müzik eğitimi için online kayıt bağlantısından bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

WhatsApp chat