Online Müzik Eğitimi

İnternet üzerinden hazır videolarla değil, doğrudan kamera sistemiyle, size özel programlarla, sanki sanat merkezimizde ders alır gibi, internet üzerinden online sanat kurslarımız sizi bekliyor.

Evde, iş yerinde,şehir dışında ya da yurt dışında yaşayan ancak enstrüman çalmayı çok isteyen öğrencilerimiz için online müzik kursu sistemimizi hizmetinize sunuyoruz!  Sanatın size, sizin de sanata uzak kalmamanız için aradaki mesafeleri kaldırıyor ve fiziksel eğitimlerde göstermiş olduğumuz başarıyı, online eğitimlerde de size sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Nedir Online Sanat Dersleri?
Online dersler, internet üzerinden, internetin çektiği hangi noktada olursa olsun, dünyanın her noktasından alabileceğiniz derslerdir.
Online olarak alabileceğiniz dersler : Piyano, Keman, Gitar, Ses Eğitimi

İnternet Üzerinden Derslerle İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

İnternet üzerinden ders almak verimli olur mu?
Günümüzdeki teknolojik gelişmeler, ses ve görüntü kalitesindeki iyileşmeler sayesinde online dersler gayet başarılı geçmektedir.
Öğretmen beni canlı olarak görmeden ders yaptığında verimli olur mu?
Öğretmen  kameraya gerektiği şekilde yaklaşmanızı, uzaklaşmanızı söyleyecek ve çalışmalar sırasında olabildiğince yüksek verim almak için gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.
Online derslerle gerçekten öğrenebilir miyim?
Şöyle düşünün, insanlar youtube gibi çeşitli video sitelerinden izleyerek veya çeşitli video paketleri satın alarak bile müzik aleti çalmayı öğrenirken, siz doğrudan müdahaleyle hizmet alıyor olacaksınız, bu sebeple kesinlikle online derslerle istediğiniz branşta başarılı olabilirsiniz, Avrupa’da bir çok sanat okulu bile online eğitim sistemine geçiş yapmıştır, teknolojiyle sanatı birleştirip en kaliteli hizmeti sunuyoruz!
Derslerin en büyük avantajı, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğitim alabilecek olmanızdır, en imkansız noktadan bile sanat eğitimi almanız mümkün! Artık imkanım yok gibi bahaneye yer kalmayacak!
Günümüzde en etkili ve en hızlı iletişim aracı internettir. Bir çok üniversite bile eğitimlerini uzaktan olarak internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Ayrıca Avrupada bazı konservatuarlar bile internet üzerinden online, canlı müzik ve canlı sanat eğitim çalışmalarına başlamıştır.

Evinden çıkmadan bilgisayar başından müzik aleti çalmayı isteyenler için en iyi seçenek olan online müzik dersleridir.
Online sanat dersleriyle dünyanın neresinde olursanız olun kaliteli bir sanat eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca  ders sırasında kullanılan tüm dökümanlar ve metodlar size elektronik posta ile gönderilecektir. Enstrüman eğitimine başlamadan önce isterseniz “Deneme Dersi” almanız mümkündür. Deneme dersi sırasında, öğretmen öğrenci ile birebir görüşme gerçekleştirerek,gerekli olan  yönlendirmeleri yapacaktır.

Online (İnternet Üzerinden Sanat Dersleri) dersler için yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir:
– Skype’ı http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/ adresinden indiriniz.
– Skype’a üye olunuz
– Skype hesabınıza giriş yaparak Rönesans Müzik Akademisi kullanıcı adıyla Rönesans Müzik Akademisi Online Müzik derslerini ekleyiniz.

1. Online Enstrüman Eğitimlerinin Avantajları Nelerdir?
– İstediğin yerde istediğin saate enstrüman dersi alma imkanı.
– Gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilen her eğitimin videosu hd kalitesinde öğrenciye aktarılmaktadır.
– Gün ve saat kısıtlaması olmadan, dilediğin yerde ders alma fırsatı.
– HD kalitesinde kayda alınan derslerin öğrenciye iletilip, ders sonrasında tekrar yapma imkanı.
– Hafta içi ve sonu her gün kesintisiz eğitmen desteği.
– Kişisel hedefler doğrultusunda oluşturulacak %100 Öğrenme Garantili yol haritası.

2. Online Enstrüman Kursu için Kullanılan Programlar Nelerdir?

Online enstrüman derslerine katılmanız için online görüşme programlarından birine sahip olmanız ve mikrofonla birlikte güzel bir kameranızın olması yeterli olacaktır. Bizim eğitimlerimizde kullandığımız programlar şunlardır;

– Skype
– Whatsapp
– Zoom
– Google Hangouts
– Facebook Görüntülü Konuşma

3. Online Enstrüman Kursu, Fiziksel Kurslar Kadar Fayda Sağlar mı?

Evet, eğer ki fiziksel eğitimde uygulanması gereken pratik aşamasını online aldığınız eğitimlerde de sürdürürseniz kesinlikle faydalı olacaktır. Ancak pratik yapmamanız durumunda bu eğitimlerin faydasını görmeniz mümkün değildir. Online eğitimler sonrasında eğitmen desteği bir sonraki derse kadar devam edecek ve eğer ki bu duraksama ya da problem olursa anında destek sağlanacaktır.

4. Online Enstrüman Kursu Ücretlerini Nasıl Ödeyeceğim?

Sitemiz 264 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Yani yapacağınız her türlü satın alma işlemi direkt bankanız ve sizin aranızda gerçekleşmekte, hiç bir kişisel veriniz bizimle paylaşılmamaktadır. Ayrıca ödemeler online kursumuzda ilk ay ders başı alınmaktadır.
Ya da Ziraat Bankası şirket hesabımıza online ödeme ile yapabilirsiniz.

+ Derslerimiz seçeneklere göre 30- 45-60 dakika olarak verilmektedir.
+ Ders yapmak için en az 1 gün öncesinde randevu almanız gerekmektedir.
+ Dersler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Rönesans Müzik Akademisi, Online eğitim ile enstrüman dersleri, alanında uzman, deneyimli öğretmenlerimiz tarafından evinizden çıkmadan ya da dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman güvenilir bilgiye ve içeriğe ulaşmanızı sağlar.
Eğitmenlerimiz, öğrencinin yaşı, müzik bilgisi, varsa daha önceki enstrüman deneyimine göre bir program oluşturur ve sizinle tecrübelerini paylaşırlar. Dilerseniz ücretsiz deneme derslerimize katılabilir, ya da eğitmenlerimizle birebir görüşme talep edebilirsiniz.

Ücretsiz deneme derslerine 0541 730 99 07 veya 0533 682 96 86 numaralı telefon numaramıza mesaj atarak, arayarak ya da WhatsApp’tan yazarak randevu oluşturabilir ve müsait gün-saatlerinizi belirterek bu doğrultuda düzeninizi oluşturabilirsiniz.

 

Yorum Yap

WhatsApp chat