Keman

Her yaş grubundan, kendini geliştirmek ve hali hazırda var olan keman çalma becerisini daha profesyonel bir düzeye taşımaya istekli tüm keman çalmayı sevenler için denizli’de keman kursu!
Özel Rönesans Müzik Akademisi’nde yeni başlayanlara sıfırdan keman ve solfej dersi’nin yanı sıra, daha önceden keman kursuna katılmış olanlara da seviye tespitinden sonra klasik batı müziği eserlerinden, film müziklerinden caz’a kadar çeşitli popüler müzik türlerindeki eserlere de keman dersinde yer verilmektedir.

Bu sayede öğrenciye müzikal anlamda geniş bir bakış açısı kazandırmaya çalışmaktayız.

Keman kurslarımız, bireysel ya da 2 kişilik gruplarla özel ders olarak yapılmaktadır. Derslerimiz alanında uzman eğitmenler ile uygulanmaktadır. Keman eğitimine başlama dönemi 5 yaş olup çocuklara ve yetişkinlere kişiye özel eğitim programları sunulmaktadır. Temel eğitim süreci kişiye bağlı olmakla beraber en az 6 ay sürmektedir. Ayrıca 4 dönem kapsamlı eğitim programımızı tamamlayan öğrencilerimiz kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar (Bkz:MEB Sertifika Programları).

Yıl içerisinde yapılan sınıf ve grup konserlerimizle öğrencilerimiz; dönem içerisinde yaptıkları bireysel, oda müziği ve orkestra çalışmalarını sunma imkânı bulmaktadırlar.
Kursiyerlerimiz ders haricinde sınıflarımızda ücretsiz etüt yapma imkânına da sahiptirler.

Genel Ders İçeriği:
-Keman ve yay tutuş çalışmaları
-Bütün tellerde yay egzersizleri
-Sol el parmak egzersizleri
-Sağ ve sol el uyum çalışmaları
-Notayı okuyup çalabilmek için egzersizler
-Enstrümana uygun gerek klasik gerekse günümüz müziğinden seçilmiş repertuvar çalışması ve uygulanması

Başvuran herkese görüşme için randevu veriyor ve size zaman ayırmaktan hiç tereddüt etmiyoruz. Üstelik bu görüşme için hiçbir ücret talep etmiyoruz.
%100 başarı elde edeceğiniz, evrensel kitaplarla desteklenen bir öğretim alabileceğiniz ve uluslararası tüm platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiz bir müzik eğitimi için online kayıt bağlantısından bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Yorum Yap

WhatsApp chat