Bateri

Her yaş grubundan, kendini geliştirmek ve hali hazırda var olan bateri (davul) çalma becerisini daha profesyonel bir düzeye taşımaya istekli tüm bateri (davul) çalmayı sevenler için denizli’de bateri (davul) kursu!
Özel Rönesans Müzik Akademisi’nde yeni başlayanlara sıfırdan bateri (davul) ve solfej dersi’nin yanı sıra, daha önceden bateri (davul) kursuna katılmış olanlara da seviye tespitinden sonra film müziklerinden caz’a kadar çeşitli popüler müzik türlerindeki eserlere de bateri (davul) dersinde yer verilmektedir.

Bu sayede öğrenciye müzikal anlamda geniş bir bakış açısı kazandırmaya çalışmaktayız.

Bateri (davul) kurslarımız; bireysel özel ders olarak yapılmaktadır. Derslerimiz alanında uzman eğitmenler ile uygulanmaktadır. Eğitimine başlama dönemi 6 yaş olup çocuklara ve yetişkinlere kişiye özel eğitim programları sunulmaktadır. Temel eğitim süreci kişiye bağlı olmakla beraber en az 6 ay sürmektedir. Ayrıca 4 dönem kapsamlı eğitim programımızı tamamlayan öğrencilerimiz kurs bitiminde Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar (Bkz:MEB Sertifika Programları).
Kursiyerlerimiz ders haricinde sınıflarımızda ücretsiz etüt yapma imkânına da sahiptirler.

 

Bateri Kursu İçeriği
Bateri kursu, haftada 1 ders saati programlar şeklinde bireysel olarak yapılır. Haftada 1 saatlik bateri eğitim programımızın yanı sıra; Orkestra eğitimi, Müziksel işitme ve solfej eğitimi de verilmektedir. Bateri eğitimi için önerilen başlangıç yaşı 6 olup bireysel farklılıklara göre değişkenlik gösterebilir. Üst yaş sınırımız yoktur.

Not: Ders sürelerimiz öğrenci yaş ve seviyesine göre değişmektedir. 30 dk – 45dk- 60dk seçeneklerimiz vardır.

Başvuran herkese görüşme için randevu veriyor ve size zaman ayırmaktan hiç tereddüt etmiyoruz. Üstelik bu görüşme için hiçbir ücret talep etmiyoruz.
%100 başarı elde edeceğiniz, evrensel kitaplarla desteklenen bir öğretim alabileceğiniz ve uluslararası tüm platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiz bir müzik eğitimi için online kayıt bağlantısından ya da facebook sayfamızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Yorum Yap

WhatsApp chat