Kurumumuz 2018 Ekim ayı itibariyle Denizli ilimizin Merkezefendi İlçesinin, Yenişehir Mahallesinde hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık 350 m2 büyüklüğünde yerimizde Denizli’nin müzik eğitimi üzerine en iddialı kurumlarından biri olarak, Piyano, Gitar (Elektro, Akustik, Klasik, Bas) , Keman, Vokal-Şan, Müzik Teorisi, Solfej, Yan Flüt ve Müzik Okulları Yetenek Sınavları Hazırlık Programları eğitimlerimizle hayatınıza renk katmak için buradayız.

Özel Rönesans Müzik Akademisi’ni, her yaştan ve her seviyeden öğrencimizin sanat eğitimi alması amacıyla hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

ÖZEL RÖNESANS MÜZİK AKADEMİSİ’nde
Amatör veya profesyonel müzik kariyer hedefleri olan, müzikal becerileri ve kültürü gelişmiş, yeteneğini bilgiyle donatan, sanata saygılı genç müzisyenler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

ÖZEL RÖNESANS MÜZİK AKADEMİSİ olarak
Kaliteli eğitimi ve başarılı eğitim kadrosu ile hedef pazarda lider müzik okulu olmayı hedefliyoruz.

Bilimsel olarak ispatlanmıştır ki; her insan belli bir seviyeye kadar enstrüman çalmayı öğrenebilmektedir. Özel Rönesans Müzik Akademisi olarak potansiyelinizi ortaya çıkarmak ilkesi ile yola çıktık. İster hayat boyu size renk katacak bir hobiniz, ister sahnelerde ayakta alkışlanacak seviyede bir müzik bilginiz olması için sizleri de aramızda görmekten gurur duyacağız.

WhatsApp chat